۷۰ درصد بهبود در شناسایی کلیک نامعتبر

شناسایی کلیک نامعتبر برای همه سیستم های کلیکی موضوع مهمی است و در تعیین قیمت کلیک ها و کیفیت ورودی های یک سیستم تبلیغات تاثیر بالایی دارد، امروز دستاورد مهم سنجاق در کاهش حداکثری کلیک های نامعتبر را براتون شرح میدم 🙂

یک ماه تحقیق، بررسی، آزمایش و یک دستاورد بزرگ

در جستجوی کیفیت

در جستجوی کیفیت

یک ماه سخت مشغول بهینه سازی سنجاق بودیم تا تنها مشکل که از ابتدای راه اندازی نسخه بتای سنجاق به آن بر خوردیم را حل کنیم و کمتر تونستیم براتون درمورد روند کارها بنویسیم ولی امروز با دست پر برگشتیم تا براتون از اتفاقات خوب بگیم و یه جشن کوچیک برای سنجاق بگیریم. Continue…

راهنمای طراحی بنر مناسب درون تصاویر

بنرهای تبلیغاتی سربازان خط مقدم ارتباط با مشتری هستند. اگر می خواهید برنامه بازاریابی موثر داشته باشید باید توجه کنید که بنرها وسیله انتقال پیام شما به مخاطبان در اولین قدم هستند. شما فقط چند ثانیه (شاید کمتر از ۲ ثانیه) فرصت دارید تا توجه کاربر را جلب و پیام خودتون را به او برسونید!

استاندارد بنر درون عکس سنجاق

در پنل سایز بنر ها به طور دقیق برای شما معرفی تعیین شده اند اما برای اینکه بنرهای بهتر و تاثیرگذار تری طراحی کنید علاوه بر سایز بنرها نکات زیر هم میتونه به شما کمک کنه پس با ما همراه باشید.

سایز استاندارد بنر

سایز استاندارد بنر

در تصویر بالا یک بنری را بر روی عکس سایت مشاهده می کنید که در سایز ۴۵۰ پیکسل طول در ۱۰۰ پیکسل ارتفاع طراحی شده است. خوب دقت کنید در بنر بالا ۵۰ پیکسل به صورت رنگی (با رنگ زرد) به همراه نوشته ها و ۵۰ پیکسل درصد به صورت شفاف است که مقداری از عکس و برن در کنار هم قرار گرفته اند. Continue…

راهنمای انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای کمپین

کلمه کلیدی مهمترین ابزار برای کسب و کارهایی هست که میخوان بهترین مشتریان را از سراسر وب برای کسب و کار خودشون جذب کنند و هرچه شما در انتخاب کلمات کلیدی کمپین هاتون دقت بیشتری کنید شک نکنید بهبود چند برابری در فرآیند بازاریابی محصول و خدمات خودتون را تجربه خواهید کرد.

کلمات کلیدی

در این مطلب سعی میکنیم خیلی ساده اهمیت و روش صحیح به کارگیری کلمات کلیدی در راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در سنجاق را باهم مرور کنیم.

Continue…

سنجاق به دنیای مجازی آمد!

به نام او که تکیه برنامش غروریست جاودانه

امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ تولد حضرت معصومه و روز دختره! عجب روزی میشه برای شروع یک کسب و کار نوپا، چرا که در این چند ماه آماده سازی سامانه دختر کوچولو من هم خیلی در پیاده سازی کدها البته با مشت بر کیبورد کمک کرد!

شبکه تبلیغات سنجاق

شبکه تبلیغات سنجاق

بالاخره چند ماه کار مداوم اثربخش بود و ما تونستیم سنجاق را به دنیای مجازی بیاریم. ایده و فکر سنجاق اونجایی برای ما کلید خورد که برای دونفره به دنبال پیدا کردن یک مدل درآمدی مناسب بودیم، راهی که برای یک سایت محتوایی مناسب باشه. مرسوم ترین مدل درآمدی برای اینگونه سایت ها تبلیغاته و معمولا سایت های محتوایی تمرکزشون بر تولید محتواست و علاقه ای به وارد شدن در فعالیت های کسب و کار ندارن.

Continue…